Ja nie napisałem, że to pozycja nienormalna. Tylko, że duuuża, przy 3,2 mln zysku netto.
Ciekaw byłbym wiedzieć, jaka struktura tych kosztów jest i czy nie jest to wyprowadzanie szmalu z firmy.
Bo ja czytam to, z obawą, tak, że część tych kosztów to może być zysk wyprowadzany z firmy w smart sposób...
Dziwi mnie, że nikogo to nie niepokoi.