Doceniam Twój wysiłek w celu stworzenia wrażenia, że "ten bajzel" nic nie jest wart.
Ale chyba sam w to nie wierzysz. Jeśli uwzględnić, że koszty zarządu to za 9 m-cy ponad 10 mln, to znaczy, że za 3 m-ce firma miała co najmniej 15 mln zysku.
Ale jak by się głębiej zając księgami, to mogło by się okazać, że i więcej.
Ale tu jest przygotówka do skupu i stąd ta zwała.
Właściwie sprawa dla KNFu.