cóż 250.Swoją drogą niesamowity wysyp troli spadziowych,napisz cos pozytywnego to by zaj.jak by mogli.W sumie to dobrze świadczy ,panikarze wywalą i będzie spokój.Podobnie było na cd zaraz zaczną sie pojawiać dobre wieści bo trzeba podbić itd...szkoda tylko ....ale mowi sie trudno.Pozdrawiam i życzę radości