Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,37 zł , zmiana od tamtej pory: 51,35%

Re: Jak wygląda procentowo akcjonariat?

Zgłoś do moderatora
Po "dobierali ostatnio z rynku" powinien być znak zapytania. Ale chyba nie, te akcje są przerzucane między EQT a dawnym Midvenem, kiedyś takie info było, w 2016 roku:

PARCEL TECHNIK SA Informacja o nabyciu znacznego pakietu akcji
Raport bieżący 12/2016 
Postawa prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji 
Zarząd spółki Parcel Technik S.A. z siedzibą w Lubaczowie ("Emitent", "Spółka") informuje, iż w dniu 05 kwietnia 2016 r. otrzymał zawiadomienie od EQT Capital Ltd. o zmianie udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta w trybie art. 69 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych. 

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez akcjonariusza w dniu 01 kwietnia 2016 r. EQT Capital Ltd. nabył 2.368.015 akcji Spółki. Przed wskazaną transakcją EQT Capital Ltd. posiadał 9 akcji Emitenta, które uprawniały do wykonywania 9 głosów na Walnym Zgromadzeniu. 

Z kolei po transakcji EQT Capital Ltd. posiada 2.368.024 akcji Emitenta, które uprawniają do wykonywania 2368024 głosów na Walnym Zgromadzeniu, które stanowią 22,13% ogółu głosów. 

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

I później przeszły z EQT na Midvena w 2017 roku, znaczy kupił, sprzedał, później znów kupił, a ile takich przerzutów było wszystkich to nie wiem.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/MIDVEN-S-A-Transakcje-na-akcjach-spolki-zaleznej-Parcel-Technik-S-A-7538655.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PARCELTEC -1,39% 0,56 2022-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.