Dnia 2016-05-09 o godz. 15:14 ~Balon napisał(a):
> Dnia 2016-05-09 o godz. 15:11 ~j23 napisał(a):
> > Dnia 2016-05-09 o godz. 15:05 ~Balon napisał(a):
> > > Spadło z kilku złotych a ty piszesz a takich groszach?Kto potem od ciebie kupi te akcje jak będą po kilka groszy?
> >
> > To po co 1,4mln pcha się do zakupu po 0,14 ?
>
> Kupisz po 14gr oddasz po 10 a następny kupi po 10gr myśląc ze zrobił interes życia w panice odda po 8gr
A dlaczego ma spaść do 10, raport ma być fatalny? Jak spadnie do 10gr to nici z emisji.