Dnia 2016-05-09 o godz. 11:30 ~pp napisał(a):
> Już ci pisałem. Poczekaj jeszcze chwilę/dzień i pozostanie ci brać po 16+
Poczekam, jak zaczną rozbierać ,16 to wskoczę ale wciąż liczę że jeszcze zepchną jak kilka dni temu do 0,14. Sporo się na tym poziomie przewinęło. A chętnych na 0,15 mało to może się załapię.