Na pewno jesteśmy zgodni co do jednego-ten poziom ceny jest tylko do obserwacji zachowań stajni. Istotnymi będą pozytywne komunikaty ze Spółki-jej raporty kwartalne-dalszy rozwój-szukanie potencjalnego inwestora. . Jeżeli te elementy nie wystąpią-to skazani zostaniemy na marazm i zapomnienie przez rynek , tak jak to się stało z innymi spółkami na giełdzie-dziś jedynie statystują w wigach..Dlatego przyjąłem taki horyzont czasowy.,w którym powinien być ruch cenowy w górę.Jeżeli byłby dalszy marazm-cena akcji 13-17 groszy-to będzie to czas na głębokie przemyślenia !