Wilczek-dlaczego jedna stajnia tak zaniża kurs akcji ? Za mało jeszcze dobrali akcji ? Chcąc wyeliminować ulicę i kolarzy ? Chcą pokazac rynkowi , kto tu będzie rozgrywającym? Spór w stajniach ? Dobre dane w raporcie ? Złe dane za kwartał ? Nowy-potencjalny inwestor ? Wywołać stan niepewnośći i przymusić do wyprzedaży maruderów ? Zbieranie pod wystrzał kursu ?