Wszyscy byście chcieli zysku na już, na teraz, na wczoraj. Zawsze gdzieś danego dnia jest lepiej. Ja upatruje w tym pozytywów ze inne spółki są teraz pompowane. Mogę sobie tutaj taniej dobierac, a jak przegrzeją się inne spółki i kapitał dostrzeże okazję tutaj, wówczas nawet średnio spektakularne odjazdy zrobią mi tu robotę. Nie chcę negować innych strategii inwestowania, ale może warto część papierów trzymać takze pod longa? Pozdrowionka :)