No balans na linie. Wydmuszki typu Monolit czy Qubic latają po 30-40% na sesję. Cały gaming ostro w górę niektóre zrobiły już 300-400% od dołka w marcu A Varsav po 3.30 śmiech na sali. Zobaczcie Bloober kurde bałem to po 58 i oddałem za 88 żeby kupić varsa, porażka życia