Zapewniam cie Dekojat ze moja rodzina ma sie dobrze , a co takiego napisalem obrazliwego że tak ciebie to dotkneło toż zwykły kawał żart .Kiedyś sam o sobie pisałes że jestes CZŁOWIEKIEM HONORU to czemu jak Hanys kpił obrażał sympatyków PISu zabrakło odwagi tylko dlatego że gracie do jednej bramki i TY się masz za człowieka honoru . Doskonale wiem że to jest forum GIEŁDY ale nawet twoje posty na temat Centka są bardzo chybione a tak nawiasem mówiąc przeprosiłes Młodego za naganianie na zakup CENTROZAPA po cenie 24 gr. post z dnia 2011 08 04 . Yteligencie Honoru