Nie przesadzaj. Jest na nc bardzo duzo balonów bez żadnych przychodów i kurs lata dużo wyżej. Tu mamy porządną firmę. Ale takie ynwestory jak ty to woleli by co chwile niczym nie poparte listy intencyjne byle tylko kółko zrobić. Jak to nie dla ciebie to idź gdzie indziej.