Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,75 zł , zmiana od tamtej pory: -16,51%

Re: Jak tak dalej będzie to może 50zl na koniec roku wyciagniemy

Zgłoś do moderatora
Przeanalizuj sobie jak wiadomości ładnie zgrywają się ze strefami. Zapoznaj się z falami elliota. Ze strefami podazowymi i popytowymi. Zrób sobie to na wykresie od obecnego momentu w lewo i się zdziwisz jak reaguje. To co gadasz to wróżba :) ja ze swojej analizy pobieram informacje co może się stać i nie zakładam „że coś przewiduje” właśnie weszło w korektę 1:1. Ruchy są falowe, góra, dół. Lokalnie, globalnie. Był ruch 5 falowy w dół i dołek ładnie obrobiony na klastrach kilku stref. Tak czy siak powodzenia najszczerzej życzę w inwestycjach. Btw i to nie jest takie proste bo większość ludzi nie ogarnia co to impuls i fala

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AUTOPARTN 2,02% 18,16 2025-10-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.