W mojej ocenie raport klasa, szacowałem że grupa kapitałowa zarobiła jakieś 4 miliony więcej niż jednostka dominująca. A tu niespodzianka 10 baniek dorzucili do tych 136 milionów wskazanych 26. 10.
W trzecim kwartale zarobili 36 milionów jako grupa. Jeśli utrzymają dynamikę to na koniec roku mamy 180 baniek, a ja myślę że przy rosnących cenach stali pęknie dwieście milionów i szach mat dla tych co dzisiaj sprzedali.