niech spokojnie pracują nad rozwojem. podejrzewam że dogrywają umowy z niemcami którzy chcą zobaczyć prototypy w działaniu... Cierpliwi zostaną nagrodzeni ja już dawno zapakowałem i czekam. podejrzewam że konkretne efekty będą nkie wcześnie niż za min 6 m-cy,warto śledzić to co wynajduje "eo" - mistrz informacji. Pozdro dla cierpilwych