m możne już poważniej to co piszesz czytałem tu już kilkadziesiąt razy .Spółka jest kiepska wygląda jakby coś było nie tak [ trupek w szafie ] brak jakich kol wiek informacji ,zarząd ma gdzieś akcjonariat .brak informacji o perspektywach na 2014 zresztą brak jakich kol wiek informacji a tren spadkowy od 2009 do teraz i jeszcze następne 5 lat a możne więcej pozdrawiam