Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Jak myślicie, jak będzie w poniedziłek ?

Zgłoś do moderatora
Myślę animatorku nowy z krakowa że dalej będziesz straszył spadkiem max do 3.20
ale juz napewno wczśniej zacznie się podbieranie gdyz sprzedał swój pakiecik w średniej cenie 4zł a te wachnięcia 4.30 i trzy 70 to były dla uzyskania średniej.Jak dotąd to nie było żadnej informacji by tak wysoko poszybowały a drobni już zapewne dawno oddali przy 3 zl teraz czekamy na jakieś dobre info po którym to spółeczka nawet niedrgnie do góry by potem ponownie zaliczać nowe szczyty.No chyba że uiawni sie inwestor który brał od pana M .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE -0,91% 10,90 2023-05-30 16:48:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.