Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  103,64 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: JAK MYŚLICIE ...

Zgłoś do moderatora
Negatywne info o rzekomym zakazie cfd wywołało „panike” która zbiła kurs o 8% kurs pozostał dalej w trendzie wzrostowy i tak naprawdę nic się nie stało . Po 2 dniach od artykułu kurs odrobił ponad 1/3 spadków i mogę się założyć że w kolejnym tygodniu dalej będzie sobie pomalutku rosnąć , być może za tydzień dwa znowu będzie jakiś artykuł który „uwali” kurs o parę % ale ponownie dotrzemy do wsparcia i się od niego odbijemy potem przyjdą dobre informacją jak wyniki za q2 lub wprowadzenie nowych produktów i pewnego pięknego dnia polecimy do góry tak jak polecieliśmy po wynikach q4 2025 z 70zl na 114 .

W piątek xtb wprowadziło możliwość sprzedaży pozycji z pominięciem fifo i przeszło to bez większego echa a jak dla mnie jest Game changerem bo mogę sobie robić optymalizację podatkową według swojego pomysłu i tylko xtb ma to w Polsce

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB 1,61% 103,64 2026-05-29 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.