Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Jak dziecko we mgle

Zgłoś do moderatora
Mam podobnie, poki co chyba trzeba czekac na spadki i zostac na pln. Funt moim zdaniem pociagnie w dol, teraz ledwo broi minimum, ale nie widac zeby mial sily do korekty. Dolar nie ma miejsca ba wzrosty a i euro powinno troche oddac, takze chyba pln rozsadna opcja na wakacje jest.