Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: jak coś nie chce rosnąć..

Zgłoś do moderatora
Dnia 2011-03-09 o godz. 19:08 ~Narybek napisał(a):
> Korba! Tak naganiasz i naganiasz już od jakiegoś czasu.
> Przyznaj się szczerze ile masz papiera. Pytam tak z
> ciekawości. Ja mam 4500 szt.

mam mniej i nie mam zamiaru kupować, być może odnosisz takie wrażenie, ale ja tylko stwierdzam fakty. Jeśli są perspektywy na większe zarobki to po co wywalać za mniej, jak można oddać za więcej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY -8,77% 2,08 2022-07-06 11:14:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.