Forum Giełda +Dodaj wątek
Ostatni dostępny kurs:  224,10 zł , zmiana od tamtej pory: -2,99%

Re: Jak codzień od dwóch lat dziś czerwono

Zgłoś do moderatora
Kabaret. Firmy mające po kilka-kilkanaście tysięcy pracowników nie są w stanie wydawać co roku, ale CD Projekt da! Mieliby rok do roku po 365 dni crunchu. Ale nie, przepraszam, przecież oni mają agile i Unreal 5, wtedy gry robią się same. Znaleźli sposób - inni developerzy ich nienawidzą! Hahaha.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -2,69% 217,40 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.