Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: jago- jednak nago !!!!!!!

Zgłoś do moderatora
z pko nie zrezygnuję, może nie pędzi po 10% dziennie, ale myślę że w średnim terminie jest realna szansa na 30. na szczęście przypadkiem wpadło mi dzisi parę k na rachunek i robię rekonesans po spółkach :)). stany dzisiaj przymulają, to może być jutro okazja dobrać coś tanio. cedc jest wśród głównych kandydatów ;) ps. jesli chodzi o jago to nie panikuj. gdybym miał tego więcej też bym nie wychodził na minusie. spólka jest solidna, tylko za bardzo zaszaleli z akwizycją w najtrudniejszym okresie rynku. najlepiej zapomnij na jakiś czas o papierze. z czasem rynek się obudzi i inwestycje zaczną zarabiać na siebie, co przełozy się na kurs.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JAGO -66,67% 0,01 2012-10-24 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.