Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: JAGO-analiza techniczna

Zgłoś do moderatora
Dnia 2010-10-12 o godz. 14:13 ~jago napisał(a):
> i co dalej
stoimy przed aktualna srednią 20 dniową,ktora od moich ostatnich przewidywań w naturalny sposób spadla na 1.53.Więc to ona jest teraz głównym hamulcowym wzrostów.Nie bez znaczenia jest też poziom 1.51,ktory stanowil jakis czas temu wsparcie-więc teraz jest linia oporu.Wszystko jednak zalezy od sily papieru-jeżeli jest wielka -wszystkie te opory moga zostac pokonane jednym skokiem.Tym co niesamowicie utrudnia wzrosty jest straszna niechęć i nieufnośc dotychczasowych akcjonariuszy do tej spółki.Jej przykladem jest tzw Irek,ktory wprost zieje nienawiścia do papiera.To tacy ludzie będą robic wszystko ,zeby ten wzrost zahamować-oni za duzo stracili i za dlugo czekali na swoje pieniadze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JAGO -66,67% 0,01 2012-10-24 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.