Od dwóch dni próbuja odkupić tylko tak zjechali z kursem ze nikt nie oddaje,wczoraj juz zaczeli podnosic lekko kurs i moze coś od kółkowiczów im wpadło,dzisiaj próba kolejna ,ale wszystko stoi i nie oddaja więc ,albo będa kisić ten kurs,albo jak potrzebuja skupić musza podnieść kurs.Dalsze uwalanie kursu nie ma sensu bo jak teraz nie oddaja to jaka jest szansa zbierac ponizej?