Niby lepiej ale zawsze lubilem jakiegos zaskorniaka miec na wlasnie trupa z szafy lub wariacje
i dzis np wcale mi sie to nie podoba
bo moga teraz kurs troszke potrzymac w ok 4 czy wyzej
zobaczymy w poniedzialek co kombinuja bo dzis zmykam gdyz z pustego nie urodze zysku narka