Forum Forex +Dodaj wątek
mam problem gdyby roslo bo jestem pusty w waluty a u mnie to rzadkosc
a odkupowanie w ok 4 zeta lub wyzej wcale mi nie pasi wiec wiesz co bym chcial HMMMMMMMM
zostaje mi tylko mielenie lub BP