Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,68 zł , zmiana od tamtej pory: 5,67%

Re: JACEEK WSKAAKUUJ !!!

Zgłoś do moderatora
Ale mnie śmieszą tacy trajderzy z bankiera jak ty , wywaliłeś po 24 później tworzyles dziesiątki postów o zamknięciu luki i spadkach na 22zl szydziłeś z innych , po czy wskakujesz 12% wyżej , szkoda czasu na takich jak ty , niepotrzebnie wchodziłem z tobą w dyskusję , zmarnowany czas , typowy pajc z bankiera , temat do zamknięcia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEPCO 2,45% 29,25 2025-12-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.