Masz sporo racji .Nie rośnie bo od ustawiania kupna poniżej ostatniej transakcji kurs na pewno nie wzrośnie., a długie czekanie sprzyja tylko zniecierpliwieniu. Zachowanie się kursu zależy wyłącznie od zachowania się akcjonariuszy. Niestety w przypadku Miraculum
rynek uległ pewnemu rozwarstwieniu. Duzi gracze wymieniają duże pakiety po zupełnie innych cenach niż drobnica. Nikt nie jest zainteresowany wzrostem to i nie rośnie. Posiadacze drobnych i średnich pakietów nie chcą przyjąć do wiadomości, że warunkiem
koniecznym wzrostu dajmy na to do1.05 jest wybranie wszystkiego tego co stoi po drodze.
Pytanie to postawię każdemu posiadaczowi akcji :jeżeli uważasz ,że papier jest wart 1.5zł to dla czego nie bierzesz po 99gr tylko czekasz aby to za ciebie ktoś zrobił?.