Tak szczerze to lata mi to -niech nawet spadnie!do ilu ?Do 0,90-0,93 - i co z tego jak wiem ze pod koniec maja -poczatek czerwca to bedzie przynajmniej 100% w gore.Tu kolego mozna wiele zyskac a w razie malo prawdopodobnej awarii -malo stracic!!!Ci co liczyli na szybki zysk po ostatnim wyskoku to wywala lub juz wywalili.To jest gra na "bankrutach"....