Caly czas jest wiecej pytan niz odpowiedzi:)
co z wpisami do hipoteki?czy Bank ma dalej zabezpiecznie?
Kazdy kredyt Frankowy jest inny w zaleznosci od Banku i to tez bedzie decydowalo o niewaznosci umowy np MBank sam sobie ustala stopy procentowe,czyli wydaje mi sie,ze najgorsza abuzywna rzecz,a rosnie jak na drozdzach???
teraz by trzeba bylo zbadac,ktory Bank ma jakie umowy??
Niestety Banki to jest system naczyn polaczonych,dostana wszystkie w razie czego,ktos pisal....kto trzyma pieniadze np w ide lub getinie(osobiscie lubie ten Bank i mu kibicuje) odpowiedz jest prosta nawet jak nie Ty,to moze Twoj Kontrahent,ktory Ci nie zaplaci faktury,wiec jakie by te umowy nie byly,nie mozna rozwalic calego systemu bankowego,bo sie nie pozbieramy,wiec te Osady musza byc wywazone,pozatym sa jeszcze kredyty w Euro i zlotowkowe,nie mozna gloryfikowac jednej grupy.....itd itp do dyskusji.....