Zrozum jedno, chyba tylko Agora zdecydowała się na art. Tusku musisz . Nikt nie chce stracić reklam od czempiona narodowego . Prywatni oszuści właściciele ścigali po forach innych oskubanych akcjonariuszy i kazali się przepraszać za pomówienia ,trolli też wynajmowali ,albo sami czytali i podpuszczali .