Dnia 2019-06-04 o godz. 23:01 ~Mucka napisał(a):
> No prawie się wystraszyłem. Na szczęście nie wychodząc z domu mogę świadczyć usługi na całym świecie i jakoś to czarnowidztwo szczególnie na mnie nie działa. Wiesz co Stalowy wszystko czego się dorobiłem w życiu to dzięki inwestowaniu w siebie i ciezkiej pracy. W takim samym środowisku też się obracam i nigdy nie było tak pozytywnych nastrojów jak teraz. Wiem tez że Polska nie jest jednorodna i są tacy, którzy teraz płaczą że o ludzi do pracy trzeba walczyć, że trzeba im godziwie zapłacić, że tak po znajomości nie każdy wszystko chcę przyklepać, a że bez faktury to teraz niezabardzo, a że ciągle na stracie nie można już jechac itd no tak więc trzymamy kciuki za jesień.
Na wyznawców żadne argumenty nie działają. Za Gierka też tak było, tyle że rzeczywistość to zweryfikowała. Teraz też zweryfikuje..