tylko te dane porównuj do sąsiadów i okresu koniunktury w gospodarce bo jak w 2016 był spadek PKB to prezes narzekał ,że to przedsiębiorcy celowo nie produkują a jak jest wzrost to się PiS pod tym podpisuje chłopie w szczycie prosperity generujemy deficyt około 10 mld .Nie pluję jadem tylko realistycznie oceniam a pan niech ściągnie różowe okulary które kupił za 500+