To się zastanów, o ile procent musi to wzrosnąć do np.50 gr ? Ile osób wisi na 1zl, 50 gr, 30 gr ? W sztukach macie setki razy więcej akcji od nich. Wszedłem w to g.wno po 0.415 średnio, pogodziłem się z tym, że kasy nie ma. Ale podziwiam optymizm kupujących przy 10gr i liczących na wzrosty kilkuset procent. Trzymam kciuki.