Taka analiza to żadna analiza, równie dobrze można skwitować to jednym zdaniem, jak nie będzie spadać to będzie rosło. Na impexie analizy można sobie robić do woli, wystarczy wyklarowanie sytuacji na borku albo komunikat o dzialkach i kurs może poszybować w górę jak we wrześniu o 27% w jedną sesje, z drugiej strony może być konsolidacja i przez kolejny miesiąc, albo do kolejnych wynikow. Papier raczej dla cierpliwych i długoterminowy. U mnie 40% portfela i czekam spokojnie na poziom 5-6zł akcja