Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Inwestycja w funta

Zgłoś do moderatora
znasz to powiedzenie
zacznij sie kopac z koniem jak choc troszke sie zmeczy
bo zjechac to moze do 4,8 i dobrze jesli tylko tyle
moze nie musi to druga sprawa