A swoją drogą mimo ze nie będę prorokował z ceną GTS na najbliższy czas, to nadmienię, ze owszem, Geotrans będzie równał do wskaźników mobruku i nie jest to żadne widzimisie tylko typowe zjawisko rynkowe, obserwowalne w zeszłym roku przy fotohossie. Inwestorzy, którzy czuja ze przegapili odjazd na jednej spółce z sektora szukaja natychmiast wszystkich podobnych i łykają pekace na raz. Wiec to nie jest myślenie życzeniowe, tylko rzeczywistość w przypadku hossy na odpadowych spółkach w tym roku, o ile mobruk jeszcze trochę pociągnie (stąd moje niezrozumienie zarzutu o hejt na mobruk, który stałby w sprzeczności z moimi interesami jako akcjonariusza obu spółek) i gapowicze zaczną węszyć. To samo dzieje się przy każdym pozytywnym info w biotech od dawna (od SCPFL przez PURE do OAT)