Arkusz pustoszeje, skoczki oddały ze stratą sprzedając Spółkę za 2 mln zł... Przychody roczne na poziomie 20mln a kapitały ponad 3mln. Brawo:) Sprzedają i nie myślą kurę która daje 10jajek tygodniowo za równowartość tych jajek:) Brawo inwestorzy... na Święta jest potrzebna kasa ale takie coś robić to nie wstyd wam?