Drodzy Panowie . Przygotowania do przejęcia firmy niestety trwają dość długo , audyty itp. sa czasochłonne . W naszym przypadku dodatkowym elementem opóznizjacym jest sytuacja na Ukrainie - Abbeba ma fabryki w Mołdawi . Prezes ma niewielki wpływ na ewentualną cene , gdyż decydują o tym duzi akcjonariusze poprzez swoich przedstawicieli w RN . To akcjonariusze posiadają akcje i moga lub nie sprzedac je w wezwaniu ogłosznym przez inwestora strategiczneg , bowiem nie ma innej możliwości przejęcia okreslonej wiekszości udziałów . Nie ma innego wyjścia jak cierpliwie czekać . Na szczęście spólka ma niezłe wyniki , małe zadłuzenia i dużą część restrukturyzacji poza sobą . Tylko ten panikujący i chwiejny elektorat , ktory po części jest sam sobie winien takiej a nie innej ceny , bo wg. wszystkich wskażnikó powinna być znacznie wyższa.