Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,64 zł , zmiana od tamtej pory: -8,33%

Re: INTROL Energomontaż Sp. z o.o. - zawarcie umowy istotnej

Zgłoś do moderatora
Ogólnie była bardzo duża słabość polskiego rynku i małych spółek... Nastąpił też duży spadek zysku netto, ale sytuacja zaczyna się odwracać, widać co raz więcej wygranych przetargów na kogeneracja gazową, która jest dużą przyszłością w polskiej energetyce i UE dała na to bardzo duże środki w 2019 roku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTROL 0,00% 2,42 2020-01-28 11:13:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.