Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,84 zł , zmiana od tamtej pory: -54,35%

Re: INTERSPORT BEDZIE PRZEJETY???

Zgłoś do moderatora
nie! od 0,9 oni skupują!stale po 1000-5000 na sesje... tam nie zejdzie bo pewnie wielu innych kupi! milewska i radwanska sprzedadza swoje pakiety... na pewno nie są glupie i zrobia to po 3,5 tak oceniam - jak rekomendacja ostatnia dla ipo! jesli one to zrobia, to reszta też odda. 3,5 zl za akcje to wartosc ok. 45mln! to za darmo. sam budynek przy lotnisku w cholerzynie z magazynem to jakies 20mln, DO TEGO DZIALKA TEZ PEWNIE 3-5 MLN.do tego sklepy - nawet puste to warte po ok.1mln za sztuke a jest ich 30!! to dobry kĄsek. stawiam na 4 F

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL 0,00% 0,84 2023-05-30 11:32:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.