Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Inteligentny robot

Zgłoś do moderatora
Jeśli chodzi o moją metodę gry, to dzielę kapitał na mniejsze części, inwestuję na jeden raz około 2% kapitału, ale dosyć agresywnie, żeby zmaksymalizować zysk. Target w stosunku do całego kapitału 100-200% w skali roku. Ryzyko maksymalnie 10% mój skype aniafx1