Forum Giełda - K.Kolany
Przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi. Hmm nie wiem o który Instal chodzi (Kraków czy Lublin), ale oba są w podobnej sytuacji, przynajmniej technicznej. Jeśli akcje stoją w miejscu przy dobrych informacjach, a jest na nich zysk to może warto wycofać się z nich i szukać czegoś w wyraźniejszym trendzie. Jak powiedział ktoś znany - realizując zyski nigdy nie zbankrutujemy.
  • instal Autor: millo69
  • Re: instal Autor: PawelRejczak