Wlasnie o tym mowa.
Instalacje PV wszedzie to jedna strona medalu.
Stabilizacja systemu energetycznego to duzy temat w kontekscie poteznego wzrostu udzialu energii PV w torcie.
Moim zdaniem jest to korzystna informacja a nawet przelomowa dla GK Novavis (wkrotce Novavis Group SA)
Co do wyceny rynkowej: mysle ze dopiero zapinamy pasy.