moja firma jest zaangażowana w system automatyki o którym jest wspomniane w komunikacie - potężny pilotażowy projekt (wartość samych urządzeń do sterowania jest wyceniana na 1,5mln zł - bez elementów wykonawczych i zabezpieczających), jeśli się im to uda to będą mieli doświadczenie w stabilizacji sieci w innowacyjny sposób , a zapotrzebowanie na to nie jest tylko pod Zgorzelcem tylko jest to problem w całej PL - infrastruktura jest w opłakanym stanie.