Dnia 2017-02-22 o godz. 16:59 ~wojtas napisał(a):
> Uważajcie kiki będzie was dołował , i naganiam na spadki .
> A jak myślisz kto obejmie akcje na b2b , zastanów się .
> A jutro przebijemprzebije 0,20 gr .
ja mam tutaj akcje nieudacz......niku więc brandz......luj się z investem z dala ode mnie
no kto obejmie na B2B? Może investowy Trump co?:) buahaahahaha