Dnia 2017-02-22 o godz. 16:30 ~wojtas napisał(a):
> Zbierają już jest 0,15 gr , czy będzie 0,25 gr tak jak INVEST pisał . Jednak prawda .
o dwaj przydup.sy z B2B teraz tu się zjawili:) buahahaha
invest jak tam wasza inwestycja w B2B?:) spoko co?:)
teraz tu się klepiecie po pleckach peda.ki:) buahahahaha