Sprzedawać dalej za bezcen ,koszyki postawione...
Dla kumających a głupiemu i tak nie przetłumaczysz ,kiedyś około marca gość wam dziękował za akcje po 16 zeta na tym ,,ekonomicznym pudelku " -ja mam czas ....:))
https://www.youtube.com/watch?v=2GMgB5CMt1k