Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: INFO - Wyniki

Zgłoś do moderatora
Piszecie takie głupoty, że aż nie da się tego czytać. na czym zarabia? a ktoś zauważył, że konsolidowane są wyniki Tele-Polska Holding, PPG? co robią te spółki można sobie łatwo sprawdzić. któryś z powyższych znawców przeczytał w ogóle sprawozdanie? spółka ma też znaczny pakiet Zienia. fundusze jako spółki celowe to normalna sprawa, skoro W jest holdingiem finansowym. to trzeba czekać na wyjście z inwestycji, żeby pokazał się wynik na poziomie konsolidowanym. everything before exit is a fairy tale - tak już jest z PE. druga strona spółki to duże biznesy generujące rzeczywistą gotówkę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST 6,96% 0,34 2021-10-22 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.