Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: INFO - Wyniki

Zgłoś do moderatora
Powiem tak. Zarobiłem kiedyś sporo ale też zdrowia straciłem na tej kurze z legionowa co znosi złote jajka :). Teraz to całkiem inny twór z odpisem 120 baniek ?? z lat ubiegłych. I po bardzo krótkiej analizie mogę powiedzieć, że nic nie wiem o co chodzi w tym funduszu funduszy. Dla mnie to struktura na podobieństwo spółek patrowicza tylko do n-tej potęgi. Z tej inżynierii księgowej dla mnie nic nie wynika więc można uznać, iż nie jest źle i tylko odrobinę martwiłbym się o te zobowiązania krótkoterminowe bo w stosunku do kapitałów własnych to chyba dość sporo. Nie jest źle lecz ja podziękuję i mówię pass i życzę cierpliwym inwestorom sporych zysków a nawet dywidendy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST -2,12% 0,37 2021-10-14 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.